خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت الله مدرسی: اغتشاش گران صرفا به دنبال هتک حرمت به ارزش های اسلامی و انقلابی هستند- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 14:13
امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه مردم ایران قدردان مدافعان امنیتشان هستند گفت: اغتشاشگران صرفا به دنبال هتک حرمت به ارزشهای اسلامی و انقلابی هستند.
مقدس،دفاع،يزد،مركزي،مدرسي،شكستن،حرمت،سوء،جمعه،تصريح،اسلام،هد ...

خلاصه خبر

وی تصریح کرد: یک دسته از افرادی که نبی مکرم اسلام(ص) نسبت به آن هشدار جدی داده‌اند، افرادی هستند که با الفاظ هدایتی، ضرارت را به مردم القا کنند و متشابهات را در جامعه پراکنده می‌کنند.
امام جمعه بخش مرکزی یزد خاطرنشان کرد: این افراد حتی می‌توانند طغیان کنند و زمینه‌ساز فتنه در جامعه باشند و لذا اسلام نسبت به عالمان سوء و کسانی که مرتد هستند، خیلی سخت برخورد کرده و هم گفته عالمان سوء خطرناک هستند و هم فرموده با مرتد باید با اشد مجازات برخورد کرد.
مدرسی یزی تصریح کرد: متاسفانه امروز در فضای مجازی و بعضی موضوعات بالاخره برخی مرتدین و علمای سوء هستند که یا ارتداد از اسلام و انقلاب دارند و یا ارتداد از ارزش‌ها دارند و در این زمینه باید توجه داشت.
وی با تقدیر و تشکر ویژه از مدافعان به ویژه نیروی انتظامی که این ایام مورد بی‌مهری جمع معدود و محدودی از مردم و فریب خوردگان قرار گرفته، گفت: هدف از این جریانات حرمت‌شکنی است، حرمت قانون شکستن، حرمت امکان مقدس شکستن، قرآن کریم و حرمت نمادها و شخصیت‌های مقدس مثل پیامبر را شکستن است، دومین هدف آن‌ها هم تحت‌الشعاع قرار دادن جریان اربعین و سفر ریاست جمهوری است و سومین هدف نیز مجازات ملت ایران برای پیوستن به شانگهای است.