سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه شیراز: پلیس با ساختارشکنان با قدرت و قوت برخورد کند- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 14:13
امام جمعه شیراز گفت: از نیروی انتظامی و از آنها می خواهیم با ساختارشکنان با قدرت و قوت برخورد کند.
فرصت،نظام،قوت،پيمان،شيراز،جمعه،اقتصادي،مسئله،دژكام،چراكه،نقط ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به مسئله دیگری که به عنوان فرصت فراروی نظام قرار گرفته، قدرت عظیم فرهنگی و معنوی حاصل از زیارت اربعین است، عنوان کرد: دشمن با بوق‌های تبلیغاتی نقاط ضد این حرکت را بزرگ می‌کند تا این از چشم ما بیرون رود بخواهند یا نخواهند این جمعیت عظیم ایجاد شده حرکت کرده و آمادگی و عطش برای ظهور را فریاد زده است.
آیت‌الله دژکام با اشاره به وقایعی که در چند روز اخیر در کشور رخ داد، گفت: این مسئله از نگاه دیگر فرصت است که ملت ما باید این فرصت را مورد توجه قرار دهند شاید بگویید تبدیل تهدید به فرصت؛ اما بلاخره فرصت می‌تواند باشد.
امام جمعه شیراز با بیان اینکه نظام اسلامی در اعطای آزادی‌های اساسی هیچ کوتاه نیامده بلکه برخی از اوقات بیش از حد مماشات کرده است، اظهارداشت: رئیس دستگاه قضا هم قول داده که پیگیری و نتیجه را اعلام کند؛ در این میان عده‌ای مطالبه فراتر دارند که نوع برخورد با مسائل و معضلات اجتماعی باید تغییر کند که این هم مطالبه‌ای است که در چهارچوب خود باید مطرح شود که این باز هم‌ نقطه قوت است.
وی اظهارداشت: هرج و مرج اگر باشد که نمی‌توان جامعه اداره کرد از 2‌هزار سال پیش تاکنون متفکران عرصه اندیشه سیاسی گفتند ساختارشکنی و اغتشاش و هرج و مرج نه؛ چون باعث می‌شود جامعه نتواند روند رو به رشد خود را طی کند اما متاسفانه دشمنان تبلیغ می‌کنند برخی از بچه‌های ما هم فریب می‌خورند‌.