خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مطالبات ازمسیرقانونی پیگیری شود/مردم اهانت به مقدسات رابرنمیتابند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 14:06
اصفهان – امام جمعه موقت اصفهان گفت: مطالبات درست و به حق باید به صورت قانونی از مسئولان مربوطه پیگیری شود و با اغتشاش و اهانت به مقدسات نمی‌توان به نتیجه رسید.
دشمن،مقدس،دفاع،انقلاب،كشور،ايران،جمعه،اصفهان،سازش،محمودي،موق ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد محمودی در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه اصفهان با بیان اینکه تشییع شهدا و مشارکت در تشییع شهدا همواره برای ما مقدس بوده و تیری بر قلب دشمن است، اظهار داشت: راهپیمایی عظیم اربعین نیز اتفاقی بزرگ برای نظام اسلامی است و بر اساس اعلام استاندار کربلا ۲۱ میلیون نفر زائر در این ایام در کربلا حضور یافتند.
وی با اشاره به هفته دفاع مقدس نیز گفت: رهبر معظم انقلاب در جمع پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس اظهارات جدیدی را داشتند، لازم است هشت سال دفاع مقدس در عرصه‌های روایتگری و غیره در جهاد تبیین بیان شود، ابعاد مختلف جنگ در کتاب‌های درسی آورده شود.
هر کجا که اصل مقاومت حاکم بود ما موفق بودیم
حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه هر کجا که اصل مقاومت حاکم بود ما موفق بودیم، گفت: اگر ما اهل سازش باشیم دشمن پیروز خواهد شد.