سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ماموستا رستمی: همه ما کردستانی ها تحرکات اغتشاش گران را محکوم می کنیم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 13:37
امام جمعه سنندج از تلاش های نیروهای نظامی، انتظامی و دستگاه های امنیتی در استان قدردانی کرد و گفت: این عزیزان هزاران نقشه و توطئه دشمنان را خنثی کردند و همه ما کردستانی ها تحرکات اغتشاش گران را محکوم می کنیم.
سنندج،دشمنان،جمعه،امنيت،استان،ماموستا،رستمي،ديار،كردستان،هزا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز‌ جمعه که در مسجد جامع این شهر اقامه شد با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: خداوند متعال نظاره‌گر اعمال و رفتار همه ماست، بنابراین همه با هم ضمن پیروی از فرموده حق‌تعالی، میثاق‌نامه دوباره با ذات الهی ببندیم.
امام‌ جمعه سنندج ضمن‌ محکومیت سوءاستفاده اغتشاش‌گران تاکید کرد: مردمان همیشه در صحنه این دیار با وحدت و همبستگی اجازه ندهند دشمنان و مزدوران ضدانقلاب از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و به اهداف شوم خود برسند.
امام‌ جمعه سنندج در بخش پایانی سخنان خود به جایگاه و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص) اشاره کرد و با تاکید بر ضرورت الگوگیری جوانان از اخلاق رسول‌الله(ص) گفت: امیدوارم خداوند متعال گناهان و خطاهایمان را ببخشد و امنیت کنونی را حفظ و همه ما را از آتش تفرقه و اختلاف دور کند.