خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

صف مردم از اغتشاشگران جدا است

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 13:29
رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه صف مردم گیلان از اغتشاشگران جدا است، گفت: قوه قضائیه اشراری را که خانه خدا و قرآن‌ها را به آتش کشیدند، مجازات کند.
اسلامي،انقلاب،ايران،فلاحتي،رشت،دشمنان،گيلان،آيت،ملت،الله،اسل ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رشت با اشاره به سنگ اندازی مجدد دشمنان نظام و تکرار اعمال کودکانه خود در روزهای اخیر اظهار کرد: بیش از ۹۸ درصد از مردم ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به جمهوری اسلامی رأی دادند و این یعنی مردم اسلام و اجرای احکام اسلام را در زندگی خود می‌خواهند.
وی با بیان اینکه ملت ایران هزاران شهید در جنگ تحمیلی تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند، افزود: تقدیم ۸ هزار شهید فقط از استان گیلان نشان داد این مردم دغدغه نان و آذوقه ندارند بلکه می‌خواهند تا در سایه اسلام زندگی کرده و قانون اسلام بر آنها حکمفرما شود.
امام جمعه رشت با بیان اینکه مردم گیلان در فضای مسموم کنونی سربلند بودن، ادامه داد: دشمنان انقلاب در هشت سال جنگ تحمیلی با کمک بیش از ۳۵ کشور ملت ایران را در حالی که از داشتن سلاح محروم بودند نتوانستند کاری از پیش ببرند و امروز نیز نمی‌توانند با چند بچه و آدم نادان ملت را از مسیر انقلاب دور کنند.