سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمامی ظرفیت های آستان قدس برای میزبانی شایسته از زائران دهه آخر صفر بسیج شده است- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 13:14
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تاکیدات تولیت این آستان مقدس بر تسهیل زیارت میلیون ها زائر دهه آخر صفر و تامین نیازهای آنها گفت: تمامی ظرفیت های آستان قدس رضوی برای میزبانی شایسته از زائران این ایام بسیج شده است.
زائران،آستان،رضوي،قدس،رحمتي،اسكان،تحقق،استان،توليت،زيارت،حرم ...

خلاصه خبر

هدف متعالی، ارائه بهترین خدمت به زائران
نهضت تامین اسکان با مشارکت مجاوران و مدیران اجرایی
بسیج تمام ظرفیت آستان قدس رضوی
تدارک برنامه‌ها در حرم، حریم حرم و سطح شهر مشهد
رحمتی با تشریح این برنامه‌ها اظهار کرد: بخش اول مربوط به اقدامات آستان قدس در داخل حرم مطهر است که مهم‌ترین و اصلی‌ترین حوزه خدمتی ما خواهد بود و تلاش شده با اجرای بیش از 100 برنامه معنوی، زیارتی و فرهنگی برای اقشار و گروه‌های مختلف، امکان زیارت دلنشین برای زائران فراهم شود.
وی افزود: بخش دوم مربوط به حریم حرم مطهر است که در این راستا، آستان قدس رضوی با همکاری مردم، موکب‌های میزبانی را در پیرامون حرم مطهر برپا کرده است که خدمات مختلفی همچون پذیرایی، اسکان، معرفت‌افزایی و خدمت سلامت را در دستور کار دارند و در خدمت زائران عزیز خواهند بود.
رحمتی افزود: در بخش سوم نیز، سطح شهر مشهد مد نظر بوده و علاوه بر اقداماتی همچون پشتیبانی از موکب‌های مردمی نقاط مختلف مشهد، تمام ظرفیت آستان قدس رضوی در نقاط مختلف شهر از جمله زائر شهر، زائرسرا، موسسه تربیت بدنی و باغ اردوگاه خاتون برای خدمت‌رسانی به زائران بسیج شده است.