سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه هنرمندان حقیقی انقلاب دنبال رفتارهای ضد ملی و ضد اسلامی اخیر

مشرق | فرهنگی و هنری | جمعه، 01 مهر 1401 - 12:59
32 انجمن و 64 گروه فیلم‌ساز انقلاب اسلامی سراسر کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس و به دنبال رفتارهای ضد ملی و ضد اسلامی اخیربیانیه صادر کرده و هرگونه اهانت به پرچم کشور، قرآن و مقدسات دینی و انقلابی از سوی مزدوران و فریب‌خوردگان جبهه کفر و نفاق محکوم دانستند.
اسلامي،ايران،اسلام،جمهوري،ضد،مقدس،دفاع،انقلاب،كشور،مقدسات،اه ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و در پی ناآرامی‌های اخیر در کشور که متأسفانه منجر به بروز برخی رفتارهای ضد ملی، ضد اسلامی و ضدانقلابی نظیر اهانت به پرچم جمهوری اسلامی ایران، قرآن کریم، مقدسات دینی، رهبری و نظام شد، اعضای۳۲ انجمن و ۶۴ گروه فیلم‌ساز انقلاب اسلامی سراسر کشور بیانیه مشترکی را در پاسداشت هفته دفاع مقدس و محکومیت رفتارهای خرابکارانه صادر کردند.
دریغ است ایـران که ویـران شود کنام پلنگان و شیران شـود
بر همین اساس، ما سینماگران و فیلم‌سازان عضو۳۲ انجمن و ۶۴ گروه فیلم‌ساز انقلاب اسلامی سراسر کشور با اظهار تأسف از رخدادهای اخیر و ریشه‌یابی رفتارهایی که موجبات کدورت خاطر هم‌میهنان عزیز را فراهم ساخت، ضمن ابراز تنفر از اقدامات خرابکارانه و غیرانسانی این روزها، هرگونه رفتار ضد ملی، ضد اسلامی و ضدانقلابی نظیر اهانت به پرچم جمهوری اسلامی ایران، قرآن کریم، مقدسات دینی، رهبری و نظام استکبارستیزمان را توطئه دشمنان سرزمین پهناور ایران اسلامی دانسته و مجریان آن را مزدوران و فریب‌خوردگان جبهه کفر و نفاق می‌دانیم و بدین‌وسیله مراتب انزجار خود را از این رفتارها ابراز داشته، از مسئولین حفظ امنیت و نیز از دستگاه قضا خواهانیم که قاطعانه با عاملان خرابکاری، تضییع اموال عمومی، و آزار و اذیت مردم و خانواده‌های ایرانی برخورد کرده و به اربابان زیاده‌طلب، حقیر، و زورگوی آنان یک‌بار دیگر طعم قاطعیت انقلابی مسئولان ظلم‌ستیز جمهوری اسلامی را بچشانند.