سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بالاترین مدال معنوی به معلم داده شده است

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 12:30
اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خداوند متعال در قرآن کریم بالاترین مدال افتخار معنوی را به نیروهای تربیتی و معلمان داده است.
معلمان،نسل،تربيت،آينده،عاملي،تعالي،متعال،اردبيل،تربيتي،افتخا ...

خلاصه خبر

وی تصریح کرد: معلمان باید افتخار کنند که خداوند متعال آنها را در مسیر تربیت و تعالی نسلی قرار داده تا با دقت و کفایت لازم زمینه تربیت شایسته آنها را فراهم کند که انتظار می‌رود مدیران در مدارس فضای سالم تربیتی و آموزشی را مهیا کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با بیان اینکه بالاتر از مقام شهدا و متقیان خداوند متعال مدال افتخار معنوی را به نیروهای تربیتی و معلمان داده است، گفت: معلمان با احیای نفس انسان‌ها کار دارند و به همین خاطر جایگاه آنها والا و ارزشمند است.
آیت‌الله عاملی افزود: اولین چیزی که خداوند متعال به قلب پیامبر اکرم (ص) نازل کرد علم و ادب بود و از همین رو معلمان ما باید با تأسی به نبی مکرم اسلام سعی کنند تا برای کودکان، نوجوانان و جوانان بهترین و شایسته‌ترین بذر معنوی را کاشته و در حقیقت در تعالی آنها تلاشی جدی انجام دهند.