خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ارتباط نیروی انتظامی با مردم از افتخارات این مجموعه است

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 11:59
زاهدان- امام جمعه زاهدان گفت: ارتباط نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف با مردم و ارائه خدمات گسترده، فراگیر و متنوع از افتخارات این مجموعه محسوب می شود.
بلوچستان،سيستان،انتظامي،دشمن،نيروي،عمل،انقلاب،تمسك،اميرالموم ...

خلاصه خبر

امام جمعه زاهدان با اشاره به دعای «الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ عَلیِّ بنِ أَبِی طالِب»افزود: در سیستان و بلوچستان اقوام و مذاهب مختلفی وجود دارند و اقتضا تمسک به ولایت امیرالمومنین (ع) این است که همان نگاه واسع ایشان را داشته و با همه افراد ارتباط برقرار و چتر خود را برای همه انسان‌ها بگسترانیم زیرا طبق تأکیدات رهبر معظم انقلاب نظام اسلامی باید خدمات خود را برای همه شهروندان ارائه کند حتی برای کسی که انقلاب را قبول ندارد البته کسانی که ضد انقلاب بوده و فتنه انگیزی می‌کنند محارب بوده و حساب آن‌ها جداست که چنین چیزی برگرفته از همان مبنای تمسک به ولایت امیرالمومنین (ع) است.
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان اظهارداشت: تنوع قومی و مذهبی در این استان حساسیت کار را بیشتر کرده و در صورتی که خوب عمل شود کاری ارزشمند و سبب تقویت جذب مردم به نظام اسلامی خواهد بود و در صورت عملکرد نامناسب دعواهای قومی و مذهبی نیز وارد کار شده و مشکلات گسترده‌تر خواهد بود.