خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خروش غیرت دینی مردم زنجان / پایتخت شور و شعور حسینی یکصدا لبیک یا خامنه ای را فریاد زدند + تصاویر- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 08:54
مردم زنجان در اعتراض به رفتارهای ساختارشکنانه و آشوبگری های اخیر، عصر روز پنجشنبه به خیابان آمدند و با فریادهای لبیک یا خامنه ای بار دیگر حمایت قاطعانه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند.
زنجان،نظام،حاج،ماست،اعتراض،حضور،تسنيم،اغتشاشات،پرشور،ايستاد، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان ، خروش غیرت دینی مردم زنجان علیه آشوبگران با حضور پرشور مردم و اقشار مختلف جامعه برگزار شد.
سردار جهانبهش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان هم در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: مردم ولایتمدار زنجان با حضور پرشور در این مراسم مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان نظام زدند و بار دیگر ثابت کردند که مردم این سرزمین ، نظام، رهبر، کشور و دینشان را دوست دارند.
وی با بیان اینکه دشمنان قسم خورده نظام تمام تلاش خود را در این چند روز به کار بردند تا به اهداف شوم خودشان برسند، تأکید کرد: مردم زنجان امروز بار دیگر تودهنی بزرگی به دشمنان نظام زدند.