خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سایه «پدر» بر سر تئاتر

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | جمعه، 01 مهر 1401 - 06:52
نمایش «پدر» با مجموع ۱۸ اجرا و میزبانی از ۸ هزار و ۹۰ تماشاگر به فروشی معادل یک میلیارد و ۸۶ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان دست یافته است.
بها،بليت،تومان،روز،ماه،تماشاگر،شهريور

خلاصه خبر

نمایش «شفیره» به کارگردانی مهدی شاه پیری که از روز ۱۴ شهریور ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر آغاز کرده تا روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ماه با قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان، مجموع ۱۰ اجرا و ۷۹۲ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۵۲ میلیون و ۷۸۴ هزار تومان فروش داشته است.
نمایش «سگ‌ها و استخوان‌های مادرم» به کارگردانی مژگان خالقی که از روز ۱۳ شهریور ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر پیش روی مخاطبان قرار گرفته، تا روز پنحشنبه ۲۴ شهریور ماه با قیمت بلیت ۹۰ هزار تومان، مجموع ۱۱ اجرا و ۶۳۵ تماشاگر، (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۴۲ میلیون و ۱۰۲ هزار تومان فروش داشته است.
نمایش «پایین گذر سقاخانه» به کارگردانی رضا بهرامی هم که از بیستم مرداد ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) تا روز ۲۵ شهریور ماه با ۳۰ نوبت اجرا و ۲ هزار و ۱۵۷ تماشاگر به فروشی معادل ۸۵ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان دست پیدا کرده است.