خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خروج انبار کالاهای متروکه از حالت راکد

فارس | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 20:20
معاون اول قوه قضاییه گفت: با توجه به گزارش‌های دریافتی انبارهای مربوط به کالاهای متروکه از حالت ثابت و رکود خارج شده است.
قوه،قضاييه،اقتصاد،مقاومتي،پيگيري،رئيس،گمركات،گمرك،الاسلام،حج ...

خلاصه خبر

وی گفت:گمرکات مشکلات فراوانی دارند که در طول این ۶- ۷ ماه اخیر کارهای بسیار خوبی در خصوص تعیین تکلیف کالاهای قاچاق و متروکه در سازمان اموال تملیکی و آنچه که مربوط به آن است از سوی قوه قضاییه و دولت انجام شده است.
وی ادامه داد: با توجه به گزارش‌های دریافتی انبارهای مربوط به کالاهای متروکه از حالت ثابت و رکود خارج شده است و در حال حاضر علاوه بر اینکه کالاهای زیادی تعیین تکلیف شده است دنبال این هستیم که انبارهایی با استانداردای بین‌المللی تشکیل شود تا در آینده دیگر شاهد این مسائل نباشیم که کالاها مدت زمان طولانی در انبارها دپو شوند.
معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: به کار گیری سامانه های الکترونیکی در این زمینه در اولویت قرار دارد و موضوع هوشمند سازی انبارها حتما باید پیگیری شود حتی اگر لازم باشد با شخص رئیس جمهور و وزیر اقتصاد صحبت می کنیم و اگر نیاز به بودجه وجود داشته باشد باید تامین شود.