خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی «رفاقت و رقابت » برگزار شد

فارس | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 20:19
آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی « رفاقت و رقابت، یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی » در کانون شهید مفتح برگزار شد.
فرهنگي،حمايت،امداد،كميته،جشنواره،ورزشي،استان،تهران،مديركل،بر ...

خلاصه خبر

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تأکید بر اینکه در ادارات اجرایی بحث توانمندسازی جامعه هدف با جدیت پی گیری می شود،اظهار کرد: ضرورت دارد توانمند سازی از سنین پایین با اجرای طرح های مختلف از جمله طرح های ارستارتاپی برای جامعه هدف تحت حمایت انجام شود.
وی ادامه داد: ضرورت دارد کانون های فرهنگی تربیتی به کانون های فرهنگی، ارزشی و توانمندسازی تبدیل شود که بتوان مهارت آموزی را در کنار تحصیل به دانش آموزان تحت حمایت ارائه داد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تأکید بر اینکه این نهاد همچنان که با ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره پی گیر بحث سلامت روان جامعه هدف تحت حمایت است در بحث سلامت جسمی نیز با اجرای برنامه های مختلف از جمله برگزاری جشنواره های مختلف ورزشی در این راستا اقدام می‌کند.
رجبی تصریح کرد: در همین جهت ستاد ویژه ای برای حمایت از استعدادهای درخشان به ریاست رئیس کمیته امداد تشکیل شده و پی گیر هستیم این گروه از جامعه هدف ارتقاء پیدا کنند و مشکلات آنان رفع شود.
رجبی بیان کرد: در حوزه تهذیب با ۱۲۴ کانون فرهنگی تربیتی دائم و ۲۰ مجتمع فرهنگی و تربیتی در تلاش هستیم برنامه های فرهنگی، تربیتی، قرآنی و ورزشی را به خانواده های تحت حمایت ارائه خدمت دهیم.
رجبی خاطرنشان کرد: مجموعه فرهنگی کمیته امداد تلاش می کند تا با پشتیبانی برای ایجاد بستری به منظور کشف استعدادهای جامعه هدف تحت حمایت در راستای توانمندسازی و رشد آنان با همکاری استان ها و ادارات اجرایی و سازمان های مربوطه اقدام نماید.