خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۵۲ هزار دانش آموز ورامینی در سال تحصیلی جاری مشغول به تحصیل می‌شوند

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 20:19
مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت: امسال پیش بینی می‌شود تعداد کل دانش آموزان در شهرستان ورامین ۵۲ هزار نفر باشد که تاکنون ۴۸ هزار و ۵۵۸ نفر مجموع دانش آموزانی بوده که در سامانه سیدا ثبت نام و ساماندهی شده است، همچنین این نوید را به مردم ورامین می‌دهیم که امسال اولین سال فعالیت دانشگاه فرهنگیان در ورامین آغاز می‌شود.
ورامين،دانش،شهرستان،مدارس،آموزان،پرورش،آموزش،ثبت،مدير،دانشگا ...

خلاصه خبر

علی عباسی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص وضعیت بازگشایی مدارس در این شهرستان اظهار کرد: آمادگی کامل برای بازگشایی مدارس در شهرستان ورامین وجود دارد که با توان و نیروی صددرصدی همه همکاران، دبیران و کادر اجرایی در سال ۱۴۰۱_۱۴۰۲ این مهم فراهم خواهد شد.
مدیر آموزش و پرورش ورامین افزود: امسال ۲۳۴ مدرسه را بازگشایی خواهیم کرد که از این تعداد ۱۷۱ مدرسه دولتی و ۶۳ مدرسه غیر دولتی است.
عباسی با اشاره به میزان تراکم دانش آموزان اتباع در شهرستان ورامین، اظهار کرد: دانش آموزان اتباع هنوز در حال آوردن مدارک هویتی برای ثبت نام در مدارس هستند اما امسال پیش بینی می‌شود آمار ثبت نامی دانش آموزان اتباع در شهرستان به ۱۵ هزار نفر برسد زیرا در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۴۰۱ حدود ۱۳ هزار نفر دانش آموز اتباع در شهرستان داشتیم.
وی گفت: همه تلاش ها قاطع باعث شد تا این دانشگاه که مظهر تعلیم و تربیت می‌باشد، باعث تقویت جایگاه آموزش و پرورش و دانش آموزان در شهرستان است امسال شاهد فعالیت دانشگاه فرهنگیان در ورامین هستیم.
مدیر آموزش و پرورش ورامین افزود: این دانشگاه در خیابان دانشسرا نرسیده به میدان دانشگاه ورامین واقع شده است.