خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 03 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

راهپیمایی محکومیت حرکات هنجارشکنان درآذربایجان غربی برگزار می شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 20:00
ارومیه- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: راهپیمایی در محکومیت حرکات هنجارشکنان در آذربایجان غربی برگزار می‌شود.
راهپيمايي،استان،اسلامي،محكوميت،نماز،اطلاعيه،تبليغات،آذربايجا ...

خلاصه خبر

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در این اطلاعیه آورده است: از عموم مردم ولایت مدار، انقلابی و همیشه در صحنه استان دعوت می‌کنیم که به منظور محکومیت و عقیم گذاشتن پروژه شوم طراحی شده و سناریوهای جبهه شیطانی دشمنان، با حضور پرشور توأم با بصیرت و آگاهی بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در این راهپیمایی، ضمن اعلام برائت و انزجار از حرکت ایادی داخلی استکبار در به آشوب کشیدن برخی شهرهای کشور، ضربه مهلک دیگری بر پیکر متعفن استکبار و مستکبران عالم وارد و اعلام کنند که همواره در خط انقلاب، رهبری و نظام اسلامی خواهند بود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی اعلام کرد: مردم بصیر و ولایی استان در برابر اینگونه تعرضات و گستاخی‌ها که به‌وضوح از سوی دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب، سازمان یافته و حمایت می‌شود، سکوت نخواهند کرد و با حضور گسترده و پرشور خود، سیلی محکمی بر چهره هنجارشکنان و آشوبگران خواهند زد.