خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 03 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کردی: آقای شمسایی! بازیکنان سابق دلسوز تیم‌ملی هستند نه دشمن/ با شعار جوانگرایی آمدید اما اتفاقی نیفتاد

فارس | ورزشی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 19:36
مدرس فوتسال آسیا گفت: شمسایی با شعار جوانگرایی سکان تیم ملی را در دست گرفت اما میانگین سنی بازیکنان از دوره قبل بازیهای آسیایی بالاتر است.
تيم،ملي،فوتسال،شمسايي،قهرماني،ايران،جوانگرايي،قهرمان،بازيكنا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا کردی مربی و مدرس فوتسال در مورد شرایط تیم ملی فوتسال که خود را آماده حضور در رقابت‌های آسیایی می‌کنند اظهار داشت: در تایلند توانستیم نایب قهرمان شویم این مسابقات سالیان زیادی است که برگزار می‌شود و همیشه از کیفیت بالایی هم برخوردار بوده، و بازی‌های دوستانه مناسبی برای تیم‌ بوده است.
وی افزود : با توجه به همه گیری کرونا در جهان، تمام کشورها از لحاظ ورزشی آسیب دیدند و نمی‌توانیم بگوییم این موضوع تنها بر فوتسال ما تاثیر منفی داشته، البته باید بگویم طی این دو سال، لیگ برتر فوتسال به صورت منظم و دقیق برگزار شد و کمک شایانی به تیم ملی کرد و تیم ما از این لحاظ مشکلی ندارد.
وی در پایان گفت: تمام جامعه فوتسال سوار بر یک کشتی هستیم و اگر تیم ملی موفق شود همه موفق شدیم و اگر تیم‌ ملی ناکام باشد تمام اعضای خانواده فوتسال ناکام می‌شوند، برای تیم ملی در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با قهرمانی قلب مردم ایران را شاد کنند چون چیزی جز قهرمانی شایسته تیم ملی نیست.