خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی: استقلال خود را قربانی تایید مدیر کل ورزش و جوانان نمی‌کنیم/ شهرخودرو غده سرطانی شده است؟

فارس | ورزشی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 19:36
دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: مدیرکل ورزش و جوانان استان روش درستی را برای دخالت در هیات فوتبال انتخاب نکرده و بهتر است بیشتر به عواقب این دخالت فکر کند.
فوتبال،هيات،اداره،جواهري،هاشمي،ورزش،مديركل،استان،خراسان،مدير ...

خلاصه خبر

به نظر در شرایط فعلی نماینده استان و نگرانی‌های جامعه فوتبال، اینگونه مصاحبه‌ها درست نیست و دلیل اصرار هاشمی جواهری بر این رویه غلط را نمی‌دانم.
دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: او مدعی است در فوتبال شرایط خوبی نداریم.
اینکه دبیر هیات امورات فوتبال را اداره می‌کند بد است؟
وی با اشاره به عملکرد نماینده استان خراسان رضوی در لیگ‌برتر 2 فصل گذشته عنوان کرد: به دستور مقام قضایی و با نظر مدیران ارشد استان، هیات فوتبال مسئول نظارت بر شهرخودرو شد و همه دیدند که این تیم با وجود قرار داشتن در آستانه سقوط، با تلاش بازیکنان، کادر فنی و حمایت جامعه فوتبال مدعی کسب سهمیه آسیایی شد.
دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی تصریح کرد: تعجب می‌کنم او چگونه موضوع حکمیت بین خریدار و فروشنده را منکر می‌شود؟
تعجب می‌کنم او با این سابقه مدیریت ورزشی فکر می‌کند تمام جامعه ورزش و فوتبال باید یک نظر بدهند.
وی تصریح کرد: بنا به اذعان جامعه فوتبال وضعیت مدیریت هیات فوتبال بسیار مناسب و در مسیر است؛ قطعا ایراداتی وجود دارد که با تذکرات بزرگان و پیشکسوتان، سعی در رفع ایرادات داریم ولی متوجه منظور از تغییر رویه نمی‌شوم؛ اگر تغییر رویه یعنی هیات فوتبال زیر مجموعه اداره کل ورزش و جوانان باشد، خیر؛ استقلال مجموعه هیات فوتبال را حفظ می‌کنیم و در این 3 سال گذشته رابطه محترمانه‌ای با اداره کل ورزش و جوانان به عنوان متولی ورزش استان داشته‌ایم.
دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی درباره این موضوع که سازمان بازرسی خواستار بررسی حساب‌های مالی هیات فوتبال شده است، خاطرنشان کرد: مدعی هستیم شفاف‌ترین هیات فوتبال ادوار استان داریم و از بررسی دستگاه‌های نظارتی استقبال می‌کنیم.