سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ایران به بیگانگان اجازه تغییر در جغرافیای منطقه را نمی‌دهد

فارس | سیاسی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 19:35
معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به اقتدار و صلابت ایران اسلامی گفت: ایران اجازه هیچ‌گونه تغییری را در جغرافیای منطقه به بیگانگان نخواهد داد.
ايران،اسلامي،جمهور،معاون،نيروهاي،رئيس،دشمنان،حسيني،ملت،مسلح، ...

خلاصه خبر

وی تاکید کرد: در جنگ تحمیلی آحاد مردم و جوانان مردانه از کیان ایران اسلامی دفاع کرده و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشورمان به اشغال دشمن در آید.
حسینی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل با اقتدار و عزت و شوکت مواضع برحق جمهوری اسلامی ایران را بیان کرد و تصویر سردار دلها را به عنوان پیشگام مبارزه با تروریسم در سر دست بلند کرد تا مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم را رسوا کند و این نشاندهنده جایگاه اقتدار ملت ایران است.
وی اضافه کرد: امروز ملت ایران از چنان قدرتی برخوردار است که نه تنها اجازه هیچگونه تعدی به مرزهای کشورمان را به دشمنان نمی دهد بلکه از حقوق مظلومان عالم نیز در اقصا نقاط جهان دفاع می کند.
حسینی امنیت و آرامش را لازمه پیشرفت و تعالی کشور توصیف کرد و گفت: دشمنان که با جنگ اقتصادی و تحریم نتوانستند ملت ایران را به تسلیم وادار کنند به شیوه های مختلفی متوسل می شوند تا در مسیر پیشرفت ملت مانع ایجاد کنند اما مردم اطمینان داشته باشند که همه مدیران و دولتمردان بدون توجه به حاشیه سازی دشمنان و بدخواهان ملت ایران با تلاش شبانه روزی مصمم است مشکلات مردم را یکی پس از دیگری برطرف کرده و رفاه بیشتری برای مردم ایجاد کند.