سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعزام تیم های درمانی لرستان به مناطق محروم به مناسبت هفته دفاع مقدس- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 17:54
نخستین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس با برگزاری برنامه های مختلف در شهرستان های لرستان و اعزام تیم های درمانی به مناطق محروم برگزار شد.
دفاع،مقدس،هفته،پلدختر،مقاومت،كوهدشت،شهدا،انقلاب،نسل،مقام،ديد ...

خلاصه خبر

تجلیل از خانواده‌های سلامت، غبارروبی گلزار شهدا، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان، اجرای سرود خیابانی در سطح شهرستان‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در لرستان است.
همچنین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در 36 محله آسیب‌پذیر لرستان برگزار و 20 تیم درمان به مناطق محروم این استان اعزام شد.
محمد مرادی کفراج فرماندار کوهدشت در اولین روز از آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم تا از این روز به بعد دوباره در راستای دفاع مقدس از جمهوری اسلامی و دفاع از خدمات انقلاب تجدید بیعت کنیم.
70 برنامه در هفته دفاع مقدس در پلدختر اجرا می‌شود
سرهنگ منصور کریمی فرد فرمانده سپاه ناحیه پلدختر ظهر امروز در دیدار اعضای شورای اداری با امام‌جمعه پلدختر که به‌مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار داشت: سپاه این شهرستان بیش از 70 برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا می‌کند که بیشترین این برنامه‌ها پایگاه‌محور و حوزه‌محور است و به‌صورت مردمی اجرا می‌شود.
کریمی‌فر گفت: غبارروبی قبور شهدا، یادواره‌های شهدا، برگزاری رزمایش مؤمنانه، یادواره آبروی محله، دیدار با خانواده‌های شهدا، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم ازجمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان پلدختر است.