خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محسن رضایی: دفاع مقدس یک انقلاب بود- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 17:13
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: هر چه از دوران دفاع مقدس می گذرد عظمت کار رزمندگان آن دوره بیش از پیش روشن می شود، دفاع مقدس تنها یک حرکت دفاعی و نظامی نبود بلکه یک انقلاب و قیام دیگر بود.
مقدس،دفاع،پيشكسوتان،ايران،هشت،تجليل،نسل،جمهور،معاون،اشاره،اق ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار تسنیم از اهواز ، محسن رضایی امروز در آیین تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که در سالن آیت اله خامنه‌ای اهواز برگزار شد،با تاکید بر تببین ابعاد مختلف دوران دفاع مقدس اظهار داشت: هر پیشکسوت دفاع مقدس می‌تواند صدا و بلندگویی صادق، در راستای انعکاس حوادث بزرگ هشت سال دفاع مقدس برای نسل‌های آینده باشد.
وی با بیان اینکه تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس وظیفه‌ای شرعی، انسانی و انقلابی است که باید از سوی تک تک افراد جامعه مهم تلقی شود افزود: هر چه از دوران دفاع مقدس می‌گذرد عظمت کار رزمندگان آن دوره بیش از پیش روشن می‌شود.دفاع مقدس تنها یک حرکت دفاعی و نظامی نبود بلکه یک انقلاب و قیام دیگر بود.
وی با بیان اینکه پیشکسوتان هشت سال جنگ تحمیلی به عنوان پرچمداران اقتدار ایران هستند، گفت : اقتدار ایران ناشی از ریل گذاری است که رزمندگان دفاع مقدس در جنگ تحمیلی انجام دادند؛ اینکه در ایران اسلامی هر روز شاهد پیشرفت جدیدی در سپاه پاسداران و نیروهای مسلح هستیم مرهون ریل‌گذاری پیشکسوتان دفاع مقدس است.