سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خروش غیرت مردم علیه اغتشاشگران/ ایرانی ها فردا یکصدا آشوب ها را محکوم می کنند- اخبار آذربایجان شرقی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 16:59
مردم همیشه در صحنه ایران طی فردا با برگزاری راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران که با کشتار مردم بی گناه توسط داعشی های وطنی همراه شده، در استانها و شهرهای کشور اعلام می کنند.
اسلامي،استان،جمعه،راهپيمايي،انقلاب،بوشهر،كرمان،كشور،ايران،هت ...

خلاصه خبر

استان بوشهر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در پی تجمعات هنجارشکنانه در برخی نقاط کشور مردم انقلابی و ولایت‌مدار بوشهر بعد از نماز جمعه، در راهپیمایی اعتراضی هتک حرمت به مقدسات را محکوم می‌کنند.
امام جمعه موقت بوشهر، هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اعظم (ص)، مساجد و حجاب بانوان میهن اسلامی را محکوم کرد و گفت: فردا مردم مؤمن و همیشه در صحنه استان بوشهر پس از آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با حضور با شکوه در راهپیمایی اعتراضی هتک حرمت به مقدسات را محکوم می‌کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر این راهپیمایی را در محکومیت هتک مقدسات دانست و گفت: این راهپیمایی در سراسر استان بوشهر پس از اقامه نماز جمعه و عصر برگزار می‌شود.
امام جمعه موقت بوشهر ادامه داد: مراسم راهپیمایی و تجمع در محکومیت هتک حرمت به مقدسات در مرکز استان بوشهر از مصلا جمعه تا میدان قدس با حضور مردم ولایت‌مدار پس از آیین عبادی سیاسی نماز جمعه برگزار می‌شود.
استان کرمان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه متاسفانه در برخی از این اغتشاشات شاهد هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم، مساجد، احکام نورانی اسلام و مقدسات بودیم، گفت: در واکنش به این حرمت‌شکنی‌ها راهپیمایی‌های اعتراضی در بسیاری از استان‌های کشور برگزار می‌شود.
وی افزود: تظاهرات اعتراض‌آمیز مردم کرمان نسبت به حرکات هنجارشکنانه اخیر و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام(ص) نیز فردا برگزار می‌شود.
انجم‌شعاع بیان کرد: این راهپیمایی در شهر کرمان فردا جمعه اول مهر ماه بعد از اقامه نماز جمعه از مصلی بزرگ امام علی (ع) تا میدان بسیج با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.
استان مرکزی
نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی در این بیانیه افزوده‌اند: با توجه به لزوم محکومیت این اقدام ، از عموم مردم فهیم ، شریف و ولایتمدار اراک دعوت می‌شود همگام با مردم دیگر نقاط کشور ، ضمن اعلام انزجار از اقدام آشوبگران و مخلان امنیت مردم ، با حضور گسترده و با صلابت خود در مراسم راهپیمایی که روز جمعه یکم مهرماه بعد از اقامه نماز جمعه از مصلی بیت‌المقدس آغاز می‌شود، شرکت کنند.
استان فارس
این تظاهرات فردا جمعه یکم مهرماه بعد از اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه از شبستان امام خمینی (ره) در حرم مطهر حضرت احمد‌بن موسی شاهچراغ(ع)، بست شهید آیت الله دستغیب(ره)، بلوار شهید آیت الله دستغیب(ره)، چهارراه پیروزی(محل تجمع نهایی) برگزار خواهد شد.