سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روندهای حوزه فرهنگ باید بازنگری شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 15:24
سنندج- قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ و رسانه کشور اولین دستور رهبری به دولت سیزدهم است و روندهایی که در حوزه فرهنگ است باید بازنگری شود.
والمسلمين،الاسلام،حجت،اسلامي،روايت،تصريح،انقلاب،قائم،دشمنان، ...

خلاصه خبر

وی افزود: وقتی دشمن بیش از ۶۰ تا آمبولانس ۲ میلیاردی را تخریب می‌کند و افراد بی گناه را می‌کشد برای همگان مشخص است که دشمن وارد جریان دشمنی شده و کار خباثت آلود می‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین حریزاوی خاطرنشان کرد: بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ و رسانه کشور اولین دستور رهبری به دولت سیزدهم است.
حجت الاسلام والمسلمین حریزاوی افزود: دشمنان به شکل فوق العاده در حال انتشار اخبار مرتبط با اغتشاشات هستند و حجم طوفان‌های توییتری بیش از حد استاندارد است.
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: دشمن تلاش می‌کند که ذهن مخاطبان را به سوی اهداف خود سوق دهد لذا در این مسیر اصحاب رسانه با تلاش در عرصه جهاد تبیین می‌توانند به روشنگری در جامعه و هدایت افکار عمومی به سوی واقعیت‌ها حرکت کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین حریزاوی افزود: حوادث داخل کشور را باید از نگاه بالا بنگریم و تحرکات دشمنان قسم خورده نظام را مدنظر داشته باشیم.