خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۳هزار برنامه در استان سمنان اجرا می‌شود/طنین زنگ مهر و مقاومت

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 14:46
سمنان- جانشین فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه سه هزار برنامه هفته دفاع مقدس در استان برگزار می‌شود، گفت: طنین زنگ مهر و مقاومت یکی از برنامه‌های شاخص در این ایام است.
استان،مقدس،دفاع،سمنان،هفته،سپاه،برگزاري،حضور،برنامه،رزمندگان ...

خلاصه خبر

جانشین فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه آئین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوت یک میلیون ایثارگر در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی به صورت تصویری برگزار شد، تاکید کرد: رزمندگان استان سمنان نیز در مراسمی معنوی در این ویژه برنامه هفته دفاع مقدس حضور یافتند.
یاد یاران در استان سمنان
جانشین فرمانده سپاه استان سمنان از برگزاری ویژه برنامه شامگاه یاد یاران در پایگاه‌های بسیج سراسر استان طی هفته دفاع مقدس خبر داد و ابراز کرد: حضور گروه‌های جهادی در عرصه‌های مورد نیاز مردم در سراسر استان را نیز در این هفته خواهیم داشت.
جانشین سپاه استان سمنان از اعزام پزشکان به مناطق محروم و کم برخوردار و ویزیت رایگان بیماران خبر داد و گفت: در ایام هفته دفاع مقدس در سراسر استان سمنان پایش و عارضه‌یابی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و… نیز صورت خواهد گرفت که هدف آن کمک به واحدهای تولیدی است.