سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تل‌آویو: غرب نباید به ایران امتیاز بیشتری بدهد

فارس | بین‌الملل، بین‌الملل | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 14:35
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل از نخست‌وزیر انگلیس خواست که غرب در مذاکرات وین، امتیازات بیشتری به ایران ندهند.
رژيم،سفارت،انگليس،صهيونيستي،لاپيد،تراس،اشغالي،قدس،اسرائيل،لي ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که نخست‌وزیر انگلیس با همتای صهیونیست خود درباره احتمال انتقال سفارت لندن به قدس اشغالی حرف زده است، نخست‌وزیر صهیونیست‌ها علیه ایران لفاظی کرد.
به گزارش روزنامه انگلیسی «تلگراف»، لیز تراس به یائیر لاپید گفت که او در اندیشه انتقال دادن سفارت انگلیس از تل‌آویو به قدس اشغالی است.
روزنامه تایمز اسرائیل خبر داد، نخست‌وزیر انگلیسی به همتای اسرائیلی خود گفته که او در حال بررسی موضوع انتقال سفارت لندن به قدس اشغالی است.
لیز تراس ماه گذشته میلادی قبل از تصدید منصب نخست‌وزیری انگلیس در جمع «دوستان محافظه‌کار اسرائیل» در لندن گفته بود که او در صورت نخست‌وزیر شدن، موضوع انتقال سفارت لندن به قدس اشغالی را مورد بررسی قرار خواهد داد.
طبق گزارش تایمز اسرائیل، علاوه بر آمریکا، تاکنون هندوراس، گواتمالا و کوزوو سفارت خودشان را به قدس اشغالی منتقل کرده‌اند.