سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار فارس: دفاع مقدس سبب تعمیق، ارزش ها و فرهنگ شد- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 13:16
استاندار فارس دوران دفاع مقدس را موهبتی دانست که سبب تعمیق، ارزش ها و فرهنگ شد گفت: تحولات بزرگ ایران اسلامی در عرصه های مختلف، نشات گرفته از وقوع و پیروزی انقلاب و دفاع مقدس بود.
مقدس،دفاع،دوران،ايمانيه،فارس،عرصه،برشمرد،استاندار،كشوري،مسير ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس امروز در مراسم رژه یگان‌های مسلح استان فارس ضمن گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: خداوند را شاکر هستیم که در زمانی متولد شدیم و زندگی کردیم که مردمانی زندگی می کنند که به فرمایشات حضرت امام (ره) از مردمان زمان رسول خدا (ص) و امام علی (ع) مردم بهتر و غیورتر و متدین‌ترین هستند.
وی افزود: کاش زمان رسول خدا (ص) شما مردم عزیز در کنار آن بزرگواران بودید که قطعا مسیر تاریخ مسیر دیگری طی می‌شد انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که مسیر دیگری ایران عزیز ما طی میکرد و امام (ره) مسیر را تغییر داد.
وی، دوران دفاع مقدس را موهبتی دانست که سبب تعمیق، ارزش‌ها و فرهنگ شد گفت: تحولات بزرگ ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف، نشات گرفته از وقوع و پیروزی انقلاب و دفاع مقدس بود.