خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نماینده ولی فقیه در گیلان: ملت ایران در برابر هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نمی آورد- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 13:15
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: ملت ما با بهره گیری از ویژگی های تاریخی خود مقابل تمام قدرت های زر و زور ایستاد و امروز نیز در برابر هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نمی آورد چون باور دارد که عزت ما در سایه مقاومت است.
ملت،ايران،رشت،امام،گيلان،دشمن،خداوند،صدام،ويژگي،تاريخي،اسلام ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح که به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس کنار بوستان ملت رشت برگزار شد با اشاره به سه ویژگی ملت ایران قبل از ورود اسلام به این جامعه اظهار داشت: ملت ایران در طول تاریخ همواره از ویژگی عقلانیت، دینداری و ظلم‌ستیزی برخوردار بودند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه ایرانیان در طول تاریخ به‌لحاظ داشتن ویژگی‌های عقلانیت، منطق و خرد هیچ‌وقت بی‌دین نبودند تصریح کرد: این ملت، اسلام را به‌سبب رهایی انسان از ظلم و ستم پذیرفتند چراکه ظلم‌ستیزی را در اسلام ناب مشاهده کرده بودند حتی در این راه مجاهدانی مانند سلمان ایرانی در کنار پیامبر اکرم(ص) قرار داشتند و امروز نام پُرآوازه سلمان ایرانی بر صفحات تاریخ ما می‌درخشد.