سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آمریکا قدرت رویارویی با رزمندگان جمهوری اسلامی ایران را ندارد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 12:47
ایلام-امام جمعه ایلام گفت: آمریکا و متحدانش قدرت رویارویی با رزمندگان جمهوری اسلامی ایران را ندارند.
اربعين،فريب،ايلام،دشمن،جمعه،امام،نيروهاي،اسلامي،تبار،كريمي،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام کریمی تبار صبح امروز در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان ایلام، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: از همه کشانی که در اربعین امسال حماسه ساختند و برای تکریم و احترام زایران امام حسین (ع)، تمام توان را به کار گرفتند و با حضور جهادی و میدانی خود از جمله استاندار محترم، معاونین و مدیران و سپاه و نیروی انتظامی و مرزبانی و همه دستگاه‌ها که نقش میدانی ایفا کردند، تقدیر می‌کنم.
وی با بیان اینکه اربعین زیبایی‌های خاصی پیدا کرد و منتهی شدن به هفته دفاع مقدس یکی از جلوه‌های زیبای آن است، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس منجر به یک آمادگی و آزمون رزمی برای نیروهای مسلح ما شده است.
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: این حضور مقتدرانه نیروهای نظامی، انتظامی و سپاه در اربعین منتهی به تامین امنیت در کف خیابان برای نوامیس مردم و امنیت مردم، از زیبایی اربعین امسال ما بود، چنین حوادثی برای انقلاب ما طبیعی است و آن خدایی که در شرایط سخت شهریور ماه ۱۳۵۹ تا کنون انقلاب ما را به پیش می‌برد و دنیای استکبار را وادار کرده است که سر تعظیم فرود آورد، امروز نیز حافظ نظام و انقلاب است، این درخت تنومند و ریشه دارد، نونهالی نیست که با چنین بادهایی کنده شود و چنین حرکاتی موجب اقتدار و توانمندی آن خواهد شد.