خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نیروهای مسلح نگذارند توطئه دیگری در کشور شکل گیرد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 12:41
قم- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: نیروهای مسلح باید بیداری خود را حفظ کنند و نگذارند توطئه دیگری در کشور شکل گیرد و این خواست ملت است.
انقلاب،اسلامي،دشمنان،كشور،ايران،تهديدهاي،مسلح،داخلي،نيروهاي، ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به تهدیدهای خارجی علیه انقلاب اسلامی گفت: در زمانی که رهبر انقلاب و مسئولان بلند پایه کشور رسالتی را برای انقلاب تعریف می‌کنند که با انقلاب‌های دیگر متفاوت است این امر موجب می‌شود تا این احتمال برود برخی کشورهای مشابه سرگذشت ما از انقلاب ایران الگو گیری کنند و دسته دوم نیز کشورهایی هستند که دارای منافعی بودند که سالیان متمادی از کشور بهره می‌بردند که این دو دسته با هم دست به دست هم می‌دهند و با انقلاب ارزشی مقابله می‌کنند.
انقلاب اسلامی ایران با تهدیدهای درونی و بیرونی مواجه است
آیت الله حسینی بوشهری بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران با تهدیدهای درونی و بیرونی مواجه است گر چه با هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و حضور نیروهای مسلح و مردم در میدان، دشمنان نتیجه نگرفتند.
وی با بیان اینکه رشادت‌های شهدا در دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و ایران است و آنان به آیات الهی عمل کردند افزود: نباید در برابر دشمنان احساس سستی کرد و تسلیم شد که این امر از ویژگی‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است که ما به این عزیزان می‌بالیم.