خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تداوم روند قدرت‌افزایی از اولویت‌های صنعت دفاعی کشور است

مهر | سیاسی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 11:52
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه‌ای تداوم روند قدرت‌افزایی دفاعی برای مقابله متناسب با تهدیدات را در زمره راهبردهای اولویت‌دار نیروهای مسلح و حوزه صنعت دفاعی کشور دانست.
دفاع،دفاعي،اسلامي،مقدس،كشور،ايران،بيانيه،ملت،قدرت،جنگ،نظام،د ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه‌ای با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد حماسه دفاع مقدس و مجاهدت افتخارآمیز ملت ایران در جنگ تحمیلی ۸ ساله، تمسک به حبل‌المتین را پشتوانه‌ای محکم برای صیانت نظام و ملت ایران از گزند فتنه‌ها، و کینه‌توزی‌های بیگانگان و ضدانقلاب داخلی و خارجی دانست.
بیانیه مذکور در پایان با گرامیداشت یاد، خاطره و راه پرفروغ شهیدان انقلاب اسلامی، ۸ سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای گرانقدر عرصه امنیت کشور به خصوص هزار شهید صنایع دفاعی ایران اسلامی، سه وزیر دفاع شهید (شهیدان سرلشکر نامجوی سرلشکر فلاحی و دکتر چمران) و همچنین شهید محسن فخری‌زاده دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور، تقارن هفته دفاع مقدس با ایام رحلت جانسوز پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را در راستای تمسک به حبل‌المتین و پیروی از آرمان شهدا معنادار تبیین کرد.