خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۹ کارفرمای اصفهانی موفق به دریافت کارت سرآمد شدند

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 11:23
اصفهان - رئیس خانه صنعت و معدن ایران گفت: از بین ۵۹۰ کارفرمای دارای کارت زرین در اصفهان ۹ کارفرما موفق به دریافت کارت سرآمد شدند.
كارفرمايان،كارت،سرآمد،استان،اصفهان،صنعت،ادامه،سهل،آبادي،ابعا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالوهاب سهل آبادی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری اولین همایش معرفی کارفرمای سرآمد استان اصفهان با بیان اینکه همت رسانه‌ها و پشتیبانی از برنامه‌ها اثرات چشمگیری دارد، اظهار داشت: کارت کارفرمایی در استان اصفهان از ۱۰ سال گذشته در دستور کار قرار گرفت، این کارت به نوعی ضمانت برای کارفرمایان است.
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه ۱۳۳ انجمن در کانون کارفرمایان استان اصفهان عضو هستند، افزود: راستی آزمایی داده‌های کارفرمایان از این انجمن‌ها استعلام می‌شود.
سهل آبادی افزود: انتخاب ۹ صنعت برتر از همه شهرستان‌های استان است و همه ابعاد برای این انتخاب دیده شده است.
همه کارفرمایان استان اصفهان امکان ثبت‌نام برای کارت سرآمد را داشتند
محمود فرمانی، مدیرکل استاندارد استان اصفهان نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه قدردانی از زحمتکشان عرصه صنعت که در همه جنبه‌ها عملکرد خوبی داشته‌اند، امری ضروری است، گفت: سرآمدی باید در همه ابعاد باشد و این امر نیاز به ویژگی‌های خاصی است.
مدیرکل استاندارد استان اصفهان با بیان اینکه علاوه بر شخصیت‌هایی از اداره کل کار، استاندارد، خانه صنعت و دستگاه قضائی نمایندگانی از هیأت علمی دانشگاه‌ها نیز در این هیأت داوری حضور دارند، ادامه داد: این اقدام از اصفهان آغاز شده و در سراسر کشور نیز تسری خواهد یافت.