خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

به متجاوزان درسی پشیمان کننده می دهیم- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 10:31
فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس به ما باور ملی و اعتماد به نفس داد گفت: درسی پشیمان کننده به آنهایی خواهیم داد که قصد تجاوز به کشورمان را داشته باشند.
ايران،مسلح،نيروهاي،اعلام،اسلامي،شاطري،مقدس،دفاع،دست،ديديد،بي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، امیر سرتیپ دوم ستاد جلیل شاطری امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در بیرجند اظهار داشت: شهدا برای عزت ایران اسلامی در برابر جبهه کفر ایستادند، رزمندگانی که وارث خون شهدا هستند مطیع امر رهبرند و امروز ایران اسلامی به اقتدار نیروهای مسلح خود افتخار می‌کند.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز به پشتوانه همه نیروهای مسلح خود که ملت شریف ایران آنها را از قلب و جان خود دوست دارند اظهار داشت: مروز برد موشک‌های ما بیش از دو هزار و 500 کیلومتر است و امروز به آمریکا اعلام کردیم منابع شما در هرجایی که برای ما ایجاد مزاحمت کند آن را از سر راه برخواهیم داشت آن گونه که ما در دریا نشانتان دادیم، در عین الاسد هم گوشه‌ای از قدرت ما را دیدید.
فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی گفت: همگان دیدید قایق‌های بدون سرنشین آمریکا در دریای سرخ توسط نیروی دریای ارتش گرفته شد امروز ما اهداف‌مان و راهبردمان برمبنای قدرت بازدارندگی است.