خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نیروهای مسلح به قدرت بازدارندگی رسیده است- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 10:31
استاندار بوشهر گفت: امروز با فرماندهی حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در مقابل شیطان بزرگ به قدرت بازدارندگی رسیده و فصل نوینی از منطقه مقاومت در غرب آسیا علیه آمریکا و رژیم اشغالگر قدس شکل گرفته است.
جنگ،اسلامي،ايران،انقلاب،بوشهر،مسلح،ملت،امام،نيروهاي،راحل،جنگ ...

خلاصه خبر

استاندار بوشهر بیان کرد: رهبر کبیر انقلاب اسلامی و ملت ایران در کنار نیروهای مسلح با تقدیم بیش از صدها هزار شهید، جانباز، آزاده و ایثارگر در دفاع از انقلاب اسلامی ایران و ناموس این سرزمین به پا خواستند تا اوج تاریخ اقتدار کشور را رقم بزنند.
وی با بیان اینکه خداوند ملت ایران را پیروز جنگ 8 ساله کرد تا یک بار دیگر آیات الهی تعبیر، تا تحقق وعده الهی درک شود گفت: به تعبیر حضرت امام راحل « ما در جنگ ابهت ابرقدرت‌ها را شکستیم و انقلاب اسلامی را به جهان صادر کردیم ».
محمدی‌زاده با بیان اینکه دشمن پس از ناکامی در جنگ نظامی، به جنگ اقتصادی متوسل شده است خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از تجارب دفاع مقدس و نقش بی‌بدیل ملت ایران در جنگ اقتصادی به حول و قوه الهی می‌رویم تا برنده این جنگ نیز باشیم و استقلال اقتصادی را در کنار استقلال دفاعی و امنیتی برای کشورمان به ارمغان بیاوریم.