خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمن دست از دشمنی برنمی دارد فقط شیوه خود را عوض می کند- اخبار چهارمحال و بختیاری - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 10:13
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اولین عبرت و درسی که می توان از دفاع مقدس گرفت آن است که دشمن در همه شرایط وجود دارد و دست از دشمنی بر نمی دارد، دشمن تنها تاکتیک و شیوه خود را عوض می کند.
دشمن،ايران،دفاع،جنگ،مقدس،چهارمحال،بختياري،حيدري،استاندار،مقا ...

خلاصه خبر

دشمن فقط شیوه خود را عوض می‌کند اما دست از دشمنی بر نمی‌دارد
وی با اشاره به اینکه دشمن با شیوه‌های مختلفی همچون جنگ نظامی، جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی دشمنی می‌کند، مطرح کرد: دومین درس آن است که در سخت‌ترین شرایط و در جنگ نابرابر علی‌رغم کمبود امکانات، می‌شود با توکل بر خدا، با شجاعت و با ایمان مقاومت کرد، دفاع مقدس درس مقاومت را در اختیار ما قرار داد.
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ائتلاف بین‌المللی و بسیج شرق و غرب جهان علیه ایران، عنوان کرد: علی‌رغم نابرابری جنگ و امکانات، رزمندگان ایستادند و مقاومت کردند و یک وجب از خاک ایران دست دشمن نیفتاد، در حالی که در 200 سال گذشته هر موقع به کشور ما حمله شد، بخش مهمی از ایران جدا شد.
حیدری با بیان اینکه درس سوم و اندوخته سوم که می‌تواند برای همیشه به عنوان عبرت برای ما باشد، این است که در آن زمان دشمن بدون زمینه‌سازی داخلی، تصمیم نگرفت و جرئت نکرد وارد خاک ما شود، افزود: آن زمان لیبرال‌ها، منافقین و خودفروختگان داخلی از دشمن حمایت کردند.
استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: علی‌رغم اینکه خیلی از صاحب‌نظران می‌گفتند چنین عملیات‌هایی امکان ندارد، واقعا عملیات‌های دفاع مقدس با عقلانیت طراحی می‌شد و به بهترین شکل اجرا و انجام می‌شد و دشمن غافلگیر می‌شد.
بیش از 21 میلیون نفر در کنگره اربعین امسال حضور داشتند، این نقطه قوت اسلام و شیعه است و برای دشمن سخت است، دشمن نمی‌تواند این موضوع مهم را تحمل کند.
دشمن دنبال تجزیه ایران است که کور خوانده است
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه به فرموده رهبری دوران بزن در رو تمام شده است، خاطرنشان کرد: اگر کوچکترین نیت شومی دشمن داشته باشد، قطعا انتقام سختی از این دشمن گرفته خواهد شد.