خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حرف اصلی ملت امام حسین(ع) حمایت از خادمان امنیت است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 10:01
یزد- استاندار یزد گفت: حرف اصلی ملت امام حسین(ع) در شرایط امروز و در همه دوران ها، حمایت از خادمان امنیت ملت و کشور است.
ملت،يزد،دفاع،مقدس،فاطمي،دشمنان،ايران،شهداي،استاندار،سپاه،شهي ...

خلاصه خبر

وی بیان کرد: رحمت و سلام خدا بر سبزپوشان سرافراز سپاه پاسداران، این مجمع عاشقان شهادت و پاسداران سیادت نظام جمهوری اسلامی که به حق مدافع ارزشها و یاوران مردم در تنگناها و بزنگاه ها هستند.
هفته دفاع مقدس موسم یادآوری حماسه آفرینی فرزندان خمینی(ره) است
فاطمی عنوان کرد: هشت سال دفاع جانانه رزمندگان اسلام، دوران پرشکوه و بی بدیلی است که به همه جهان فهماند که این مملکت در ضل عنایات الهی و توسل به ائمه اطهار(ع) تا ظهور منجی عالم بشریت سرافرازانه خواهد ایستاد.
استاندار یزد ادامه داد: ارتش قهرمان و جان فدا و سپاه سرافراز مردمی و بسیج مردمی پا در رکاب و همیشه در صحنه و سربازان گمنام امام زمان(عج) و غیورمردان فراجا که این روزها مورد هجمه ناجوانمردانه مغرضان و دشمنان قرار گرفته اند، همگی اجزای حصار مستحکم استقامت و دفع شر توطئه های دشمنان و شرارت بیگانگان و بدخواهان علیه ملت ایران هستند.
وی عنوان کرد: هیهات منه ذله یعنی انتقام از قاتلان حاج قاسم سلیمانی در مجرای قانون، یعنی نه به تسلیم در برابر دشمن و صیانت از منافع کشور، یعنی حمایت مردم از خادمان امنیت خود در مقابل هجمه های رسانه های دشمن.