خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 03 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نیروهای مسلح کردستان در اوج اقتدار و صلابت هستند- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 10:00
استاندار کردستان با بیان اینکه دفاع مقدس نشان داد که وعده های الهی حق است و اگر به فرامین حق تعالی تبعیت کنیم هیچ شکی در تحقق وعده ها نیست گفت: به برکت دفاع مقدس نیروهای مسلح کردستان در اوج اقتدار و صلابت هستند.
مقدس،دفاع،اسلامي،كردستان،دشمنان،تحقق،نيروهاي،ايران،استكباري، ...

خلاصه خبر

استاندار کردستان تصریح کرد: براساس وعده قرآن به‌جای تحقق خواسته دشمنان، دفاع مقدس تبدیل به یک حرکت بزرگ و الگو شده و گنجینه‌های عظیم و ارزشمند مردم ایران اسلامی و داشته‌های بسیار ارزنده که شاید خود ما نیز به آنها اشراف نداشته، را نمایان ساخت.
زارعی‌کوشا بیان کرد: روحیه توحیدی، اعتقاد راسخ به خداوند متعال و ولایت فقیه و پیروی از راه و منش پیامبر گرامی اسلام(ص) و اهل بیت(ع) مسیری است که شکست در آن معنا ندارد.
وی بزرگداشت دفاع مقدس را بزرگداشت همه ارزش‌ها و جوانانی خواند که با عزم راسخ و اعتقاد به وعده‌های الهی به دنبال انجام تکلیف هستند، رزمندگان دوران دفاع مقدس با حضور در میدان و مقابله با زورگویان اجازه ندادند که علی‌رغم همه تجهیزات دشمنان یک وجب از خاک میهن به دشمن متجاوز واگذار شود.