خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مهمان ناخوانده و مرموز آقای نویسنده کیست؟/ از جرج بوش تا هگل

مهر | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 09:59
نمایش «ترین حرفه‌ای» به کارگردانی امیرعلی ابراهیمی این روزها در تماشاخانه هیلاج میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.
نمايش،بهشتي،تئودور،طراح،ابراهيمي،يوگسلاوي،نمايشي،آلماني،كارگ ...

خلاصه خبر

این اثر نمایشی این روزها در تماشاخانه هیلاج روی صحنه است و علاقه مندان می توانند تا ۲۴ مهر ماه هر روز ساعت ۱۸ به تماشای این اثر نمایشی بنشینند.
در خلاصه داستان نمایش آمده است: تئودور مهمانی ناخوانده دارد که ادعا می‌کند، داستان، نمایشنامه و مقاله های تئودور را به همراه دارد، تئودور هیچ کدام از آنها را ننوشته اما اسرار پنهان زندگی‌اش در نوشته ها وجود دارد.
فرانتس کافکا؛ از بزرگ‌ترین نویسندگان آلمانی قرن ۲۰، جرج واکر بوش؛ چهل‌ و سومین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا (۲۰۰۹-۲۰۰۱) از حزب جمهوری‌خواه که برخی از مهم‌ترین وقایع قرن بیست‌ و یکم از جمله حوادث ۱۱ سپتامبر، جنگ افغانستان و جنگ عراق در دوران هشت‌ساله زمامداری او رخ داد، گئورگ ویلهلم فریدریش هگل؛ فیلسوف بزرگ آلمانی که یکی از پدیدآورندگان ایده‌آلیسم آلمانی بود، جرج برنارد شاو؛ نمایشنامه‌نویس، منتقد ادبی، منتقد موسیقی و تئاتر، فعال سیاسی و مبلغ سوسیالیست، اَرِسطو یا اَرِسطاطالیس؛ از فیلسوفان یونان باستان و اولین زیست‌شناس بزرگ اروپایی بود که افلاطون به وی لقب علم را داد.
تماشاخانه هیلاج در خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه مهاجر، پلاک ۲۲ واقع است.