خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امیر حیدری: در تولید انواع تسلیحات راهبردی نیازی به بیگانگان نداریم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 09:42
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز نیروهای مسلح پرتوان جمهوری اسلامی به اوج آمادگی و خودکفایی رسیده اند و در تولید انواع تسلیحات راهبردی نیازی به بیگانگان نداریم.
مسلح،نيروهاي،كشور،اسلامي،امام،شهدا،اقتدار،رهبري،ايران،زميني، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، امیر سرتیپ کیومرث حیدری صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح استان کردستان که به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در بلوار آزادگان این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک این ایام خجسته به همه ملت ایران اظهار داشت: اقتدار و عزت دیروز، امروز و فردای انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و رهبری امام راحل و تدابیر حکمیانه امام خامنه‌ای است
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه امروز با رژه نیروهای مسلح برگ زرینی دیگری بر افتخارات غرورآفرین کشور و نیروها افزوده می‌شود، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم راه را گم نکنیم، باید به شهدا اقتدا کنیم، شهدای گرانقدری که بر تارک کشور اسلامی‌ می‌درخشند و زودتر از ما؛ امام‌، ولی زمان، رهبر و مقتدای خود را شناختند و ولایت فقیه را به عنوان صراط مستقیم تلقی کرده و راه را یافتند و لبیک جانانه گفتند و برای همیشه در نزد خداوند جاودانه خواهند ماند.
وی تنها راه حفظ هویت خود، را اقتدا و حفظ خون شهدا دانست و ابراز داشت: رهبری بی‌بدیل امام خامنه‌ای پشتیبان خوب و بی‌نظیری برای هدایت جامعه و نیروهای مسلح بوده و اقتدار نیروهای مسلح در دنیا نظیر ندارد.
امروز نیروهای مسلح پرتوان جمهوری اسلامی متحد و به اوج آمادگی و خودکفایی رسیده‌اند و به فرموده رهبری دارای قدرت بازدارندگی هستیم.