خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نیروهای انقلابی اجازه تعرض به حریم نظام را نمی‌دهند

مهر | سیاسی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 09:40
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نیروهای انقلابی اجازه تعرض به حریم انقلاب و نظام را نمی‌دهند و خواب آشفته منافقین و گروهک آدمکش کومله رنگ واقعیت نمی‌گیرد.
انقلاب،دشمن،اسلامي،داغدار،رضايي،جان،صحنه،مرگ،دنبال،مجلس،قرار ...

خلاصه خبر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انقلاب ما و انقلابیون ما در برهه‌های مختلف برای جان و ناموس کرد، لر، بلوچ، ترک، ایرانی و غیرایرانی جنگیده و امروز هم در مرگ یک جوان ناراحت و داغدار واقعی هستند، نه مثل کسانی که مانند مگس بر این زخم و جراحت نشسته‌اند و خون می‌مکند، اما نیروهای انقلابی در عین ناراحتی اجازه تعرض به حریم انقلاب و نظام را نمی‌دهند.
رضایی تاکید کرد: توصیه ما به ضدانقلاب و نیروهای مزدور آن‌ها این است که تاریخ انقلاب اسلامی را مرور کنند، از دفاع مقدس تا فتنه‌های قومیتی و سیاسی که در طول بیش از ۴۰ سال در این کشور شکل دادند، هیچکدام موجب رسیدن به اهدافشان نشد چون این انقلاب یک ریشه عمیق مردمی دارد و بیدی نیست که با باد طراحی شده در اتاق فکرهای آن‌ها بجنبد.
وی گفت: دشمن بداند که اگر هدفش از فضاسازی‌های اخیر تأثیرگذاری بر مذاکرات و نیز تحت‌الشعاع قرار دادن سفر مهم رئیس‌جمهور به نیویورک و سازمان ملل بوده است، حتماً به اهداف شوم خود نخواهد رسید.