خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه یزد: جهاد امیدآفرینی تمام توطئه های دشمن را خنثی می کند- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 09:00
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه امروز ما در یک جنگ ترکیبی و شناختی هستیم گفت: جهاد تبیین و جهاد امیدآفرینی تمام توطئه های دشمن را خنثی می کند.
جنگ،جهاد،شهدا،دشمن،دفاع،شناختي،يزد،ميدان،استان،الغدير،مسلمين ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازیزد، سردار حسین زارع کمالی صبح امروز در مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح استان یزد که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار داشت: دوران دفاع مقدس یادآور و تجلی بخش ایستادگی، مقاومت و ولایت‌مداری رادمردان و شیرزنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خود عاشقانه و خالصانه در دفاع از اسلام و انقلاب جانفشانی کردند.
وی تصریح کرد: امروز عظمت، عزت، آرامش، امنیت و پیشرفت ما مدیون و مرهون همان جانفشانی‌های ایثارگران و شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های معظم و معزز شهدا است.
زارع کمالی ادامه داد: شهدا و خانواده‌های معظم شهدا، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، جانبازان و ایثارگران در عمل مطیع ولی امر مسلمین بودند و امروز اگر می‌خواهیم در جهاد اکبر موفق باشیم باید فرامین حضرت آقا را مدنظر قرار دهیم و در آن میدان عمل کنیم.