سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور هیات تجاری روسی در ایران/ واردات طلای خام معاف از مالیات شد

مهر | اقتصادی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 08:52
رفع اختلالات ارسال پیامک رجیستری موبایل، معافیت واردات طلا، پلاتین و نقره خام از مالیات، کاهش انحصار در تولید خودرو تا ۱۴۰۴و حضور هیأت تجاری روسی در ایران از جمله اخبار مهم این هفته صمت بود.
تجارت،توليد،پرداخت،ماه،تجاري،آزاد،دلار،سرمايه،رئيس،اوراسيا،م ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، رفع اختلالات ارسال پیامک طرح رجیستری موبایل، نهایی شدن تجارت آزاد با اوراسیا تا آذر ماه، معافیت واردات طلا، پلاتین و نقره خام از مالیات و عوارض، خروج ۴۵ میلیارد دلار سرمایه از کشور در ۵ سال، کم شدن انحصار در تولید خودرو تا ۱۴۰۴، راه اندازی سامانه شفاف سازی پرداخت تسهیلات و حضور هیأت تجاری روسی در ایران از جمله اخبار مهم این هفته حوزه صنعت، معدن و تجارت بود.
حمید محله‌ای مدیرکل دفتر خدمات فنی، مهندسی و نگهداری وزارت صمت گفت: اختلالات چند روز اخیر در ارسال پیامک‌های رجیستری رفع شده است و اپراتورها نگران پرداخت هزینه‌های خود نباشند.
تجارت آزاد با اوراسیا آذرماه نهایی می‌شود
علیرضا پیمان پاک رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: رئیس جمهور تاکید بر توسعه تجارت آزاد دارد، ما تجربه خوبی را در حوزه اوراسیا داشتیم.
واردات طلا، پلاتین و نقره خام معاف از مالیات و عوارض شد
سامانه شفاف سازی پرداخت تسهیلات راه اندازی می‌شود