خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

متهمان پرونده نوجوان ۱۶ ساله زرین دشتی در حضور وکلا تفهیم اتهام شدند/صدور دستور معاینه پزشکی پس از مراجعه نوجوان به دادسرا

فارس | برگزیده | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 05:12
رئیس کل دادگستری استان فارس آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده نوجوان زرینی دشتی را تشریح کرد و گفت: هم‌اکنون این پرونده در دو بخش آدم‌ربایی و فوت نوجوان و همچنین موضوع تعرض در مراجع ذی‌صلاح قضایی در حال پیگیری است.
استان،پرونده،دادگستري،فارس،تعرض،نوجوان،موضوع،قضايي،قانوني،رئ ...

خلاصه خبر

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اینکه سایر اتهامات مطرح در این پرونده از جمله موضوع تعرض و آدم ربایی با دقت نظر ویژه‌ای در حال رسیدگی است گفت: اتهام آدم ربایی به متهمین تفهیم شده و این بخش از پرونده در دادسرای زرین دشت رسیدگی و قرار مجرمیت صادر شده است که پس از تأیید دادستان کیفرخواست صادر خواهد شد.
رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه بخش مهم پرونده یعنی اتهام تعرض در صلاحیت دادگاه کیفری یک استان است، گفت: جلسه تفهیم اتهام با حضور وکلای متهمین و شاکی پرونده در شعبه ۴ دادگاه کیفری یک استان مستقر در شهرستان داراب برگزار شده است.