خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه بسیج سه‌ گانه دانشگاه تربیت مدرس: دشمنی رسانه‌های معاند با ملت ایران روشن است

فارس | سیاسی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 05:12
بسیج سه ‌گانه دانشگاه تربیت مدرس با صدور بیانیه ای نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.
بسيج،ايران،ملت،دانشگاه،قصور،صبر،رويداد،مدرس،بيانيه،تربيت،نكت ...

خلاصه خبر

بسیج دانشجویی، اساتید و کارمندی دانشگاه تربیت مدرس ضمن ابراز تأثر و تألم خویش، با خانواده مهسا امینی و مجروحان و خانواده شهدای امنیت ایران، این آسیب جانکاه را به ملت غیور ایران تسلیت عرض نموده ، و از خداوند متعال برای آن مرحومه و شهدا و درگذشتگان حادثه، آرامش ابدی و برای بازماندگان طلب صبر می‌نماید.
لذا پیشنهاد میگردد علاوه بر توجه و کنکاش جدی تر اسناد بالادستی و نحوه اجرای آن توسط آموزش و پرورش، به این نکته مهم التفات شود که قصور خویش را از یاد نبرند و به منظور کاهش غفلت ها بویژه در مدارس ابتدایی و متوسطه اهتمام خاص صورت پذیرد.
به همین منظور خواستار محاکمه سریع اراذل و منافقانی هستیم که با سؤاستفاده از رأفت اسلامی اقدام به آتش زدن مساجد و قرآن و هتک حرمت مقدسات و برداشتن معجر از سر نوامیس ملت موحد ایران کرده اند و فراموش کرده اند که این دیار کهن بیش از هزاران سال و حتی پیش از هخامنشیان جایگاه والای زن و حرمت پوشش بانوانش را درک کردهاست.
و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب؛ دو جمله حیاتی و جاودان قرآن یعنی تواصی به حق و تواصی به صبر برای همیشه و به خصوص برای امروز ما یک دستورالعمل اساسی بوده و صبر به معنای پایداری، ایستادگی، خسته نشدن و خود را در بن‌بست ندیدن است.