خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سیر تطور رهبران ضدانقلاب!

فارس | سیاسی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 05:12
با یک بررسی کوتاه می‌توان به این نتیجه رسید سیر تطور میدان‌دارها و لیدرهای اجتماعی در ایران به لمپن‌هایی رسیده است که نه سوادی دارند و نه نگاه راهبردی.
علي،نفر،اجتماعي،ليدرهاي،مهسا،ضدانقلاب،تجمعات،اميني،كريمي،علي ...

خلاصه خبر

به گزارش فارس پلاس: تجمعات اخیر تهران و برخی شهرستان‌ها اگرچه از نوع ساختارشکنی کم‌سابقه است اما میزان افراد حاضر در میدان به‌وضوح نشان می‌دهد ضدانقلاب علیرغم تلاش‌های پرحجم تبلیغاتی و رسانه‌ای نتوانسته مردم را همراه کند.
در کنار روشنگری به‌موقع پلیس، انتشار فیلم حادثه و پاسخ به دروغ‌پردازی‌های ضدانقلاب که همگی تأثیر مثبت داشته‌اند اما در این ناکامی نباید نقش منفی رهبران مبتذل این آشوب‌ها را نادیده گرفت.
اما ریشه این افول و ابتذال کجاست؟
چنین تفکری، خروجی‌هایی نظیر محمد حسینی، مصی علی نژاد و امثال علی کریمی را به عنوان رهبران اپوزیسیون معرفی می‌کند و طبیعی است که با چنین رهبرانی نتیجه چنین خواهد بود.
به نظر می‌رسد توجه دادن به تفکر در جامعه و چشاندن طعم شیرین عقلانیت انقلاب اسلامی در سیاست‌ها و رویه‌های اجرایی این جماعت عنود و کم محتوا را بیش از پیش کم اثرتر خواهد کرد.