خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیش فعالی روزنامه شرق در تأمین خوراک برای BBC و سعودی اینترنشنال/ سکوت خاتمی و ظریف مقابل تعرض به بانوی محجبه و آتش زدن پلیس

فارس | سیاسی | پنجشنبه، 31 شهریور 1401 - 05:11
امثال خاتمی و حجاریان و ظریف و... به‌ هیچ‌ عنوان از هم‌صدایی با تروریست‌ها و منافقین ابراز برائت نکرده و وحشیگری‌هایی ازجمله تعرض به یک بانوی محجبه و خوشحالی از آتش زدن مأمور نیروی انتظامی را محکوم نکرده‌اند.
طلب،اصلاح،روزنامه،دروغ،شرق،تعرض،ظاهر،آتش،محجبه،بانوي،نيروي،خ ...

خلاصه خبر

به‌ هیچ‌ عنوان از هم‌صدایی با تروریست‌ها و منافقین ابراز برائت نکرده و وحشیگری‌هایی ازجمله تعرض به یک بانوی محجبه و خوشحالی از آتش زدن مأمور نیروی انتظامی را محکوم نکرده‌اند.
گروه ویژه فارس: خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضدانقلاب، در این رصد برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضدانقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.
همان‌طور که پیش از این در این ستون با مستندات و شواهد اشاره شد، برخی رسانه‌های به ظاهر اصلاح طلب رسماً به نیروی داخلی جریان معاند و برانداز بدل شده‌اند.
این رسانه‌ها در بزنگاه‌هایی همچون روزهای اخیر با پیوستن به کارزار رسانه‌ای دشمن، تقلا می‌کنند تا در تأمین خوراک رسانه‌ای جریان معاند، از یکدیگر سبقت بگیرند.
این اخبار جعلی هر ۳ به شدت تحریک آمیز بوده و با استقبال ویژه رسانه‌های ضدانقلاب و دشمنان ملت ایران مواجه شده است.
تعرض به بانوی محجبه و خوشحالی از آتش گرفتن پلیس، جدیدترین شاهکار دیکتاتورها
به نظر شما طیف تندرو اصلاح طلب و جریان غربگرا دیگر باید با چه زبانی و با چه حرکتی خوی دیکتاتوری و وحشیگری خود را ثابت کند؟