خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 13 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای ۳۰ عنوان برنامه در البرز در هفته دفاع مقدس

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 23:53
کرج- معاون هماهنگ کننده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز از اجرای ۳۰ عنوان برنامه در این استان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: فردا رژه نیروهای مسلح به میزبانی ارتش در کرج اجرا می‌شود.
روز،استان،تجليل،مهر،دفاع،سپاه،مقدس،برگزار،البرز،شهدا،امام،نف ...

خلاصه خبر

معاون هماهنگ کننده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ۳۱ شهریور را روز اقتدار نیروهای مسلح و تجلیل از شهدا دانست و گفت: فردا رژه نیروهای مسلح به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور یگان‌های نمونه سپاه، ارتش و فراجا از ساعت هشت صبح در حصارک کرج اجرا و گردهمایی خادمین شهدا با عنوان قرار بی قرارها نیز به صورت متمرکز در امامزاده طاهر (ع) و نیز در سایر شهرستان‌ها برگزار می‌شود.
سرهنگ خورشیدی افزود: گلباران، عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا و تجدید میثاق آنها در ۱۵۸ گلزار شهدا و به صورت متمرکز ساعت ۱۶ در امامزاده محمد (ع)، افتتاح نمایشگاه‌های دفاع مقدس در کرج، فردیس، محمدشهر، مهرشهر و نظرآباد و سرکشی و دیدار با ۴۲۰ خانواده شهید در سطح استان البرز از دیگر برنامه‌های دومین روز از هفته دفاع مقدس هستند.
به گفته سرهنگ خورشیدی، در سوم مهر که روز شهیدان، جانبازان، آزادگان، صلابت و فخرآفرینی نام گرفته است، ۴۲۰ موکب و ایستگاه صلواتی در محلات برپا و ۴۲۰ یادواره شهدا و مراسم آبروی محله مقابل منازل شهدا همراه با تجلیل از خانواده‌های آنها برگزار می‌شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در پایان اظهار کرد: در هفتم مهر که روز فرماندهان، عزت مداران و حماسه آفرینان انقلاب نامگذاری شده است نیز گردهمایی یاد یاران با حضور دو هزار نفر از یادگاران دفاع مقدس در کانون شهید سبحانی سپاه کرج و نیز یادواره شهدای ورزشکار همراه با تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان برگزار خواهد شد.