خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 03 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ظرفیت های خراسان جنوبی در قطر معرفی می شود- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 22:30
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در راستای بازی های جام جهانی در قطر و برپایی نمایشگاه با حضور و معرفی ظرفیتهای استان حمایت می کنیم گفت: بهترین راه برای حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران این است قوانین به نفع آنها تفسیر شود.
استان،بانك،خراسان،جنوبي،سرمايه،گذاران،معرفي،نمايشگاه،قناعت،ا ...

خلاصه خبر

استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر چه در گذشته به خراسان جنوبی کم توجهی شده و کم کاری هایی صورت گرفته است اما همه تقصیر متوجه مرکز نیست، بلکه مقصر خود ما در داخل استان هستیم که در اجرای قانون، خیلی سخت گیرانه اقدام کرده ایم.
استاندار خراسان جنوبی همچنین در بخش دیگری از سخنانش، ضمن تسلیت ایام سوگواری آل الله، از همراهی مردم در برپایی موکب های پذیرایی زوار در اربعین و همراهی با ستاد عتبات عالیات استان تشکر کرد و گفت: بیشترین تمرکز ما در شهر کاظمین بود که به اذعان سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق، خدمات رسانی مردم استان در این موکب ها بسیار حائز اهمیت بوده و جای تشکر دارد.
وی تلاش های دستگاههای اجرایی، همت مردم و اقدامات ستاد عتبات عالیات استان را قابل تقدیر خواند و از همه بابت تعامل های صورت گرفته، تشکر کرد.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه با هر پیشنهاد و اقدامی که به معرفی هر چه بیشتر استان در سطح ملی و بین المللی کمک کند، موافق هستم.