خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نماینده نطنز: مسئولان با تبیین شرایط کشور توطئه دشمنان را خنثی کنند- اخبار کاشان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 18:54
نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس ضمن تاکید بر لزوم مراقبت کشور در شرایط حساس گفت: مسئولان با تبیین شرایط کشور توطئه دشمنان را خنثی کنند.
نيازهاي،تامين،غيره،نطنز،دشمنان،شهرستان،مدارس،كشاورزي،پرورش

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکاشان، رحمت‌الله فقروزی‌پور بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کاشان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عرض تسلیت به مناسبت شهادت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن(ع) با بیان اینکه اکثر روستاهای بخش مرکزی شهرستان نطنز خارج از استانداردهای جمعیتی شده است، افزود: این مهم به دلیل وضعیت نامناسب اشتغال و کسب کار در روستاها است و امید است با تامین نیاز کشاورزان نظیر لایروبی قنوات و غیره بتوانیم کشاورزی را به معنی واقعی رواج دهیم.
نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر با بیان اینکه نیازهای منطقه ما نیازهای اساسی است، ابراز داشت: این نیازهای حوزه کشاورزی به یک بخش خاص مربوط نمی‌شود و به تمام حوزه‌ها نظیر تسهیلات، علوم نوین، رفع مشکلات آبی و غیره نیاز است و برخی قوانین دست و پا گیر نیز باعث ایجاد نگرانی‌هایی شده است.