خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بنا خسته بود و خودش رفت/ جواب پدر کشتی‌گیر را نمی‌دهم/ قرارداد کشتی‌گیران باید بالای ۵ میلیارد باشد

مشرق | ورزشی | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 18:41
رئیس فدراسیون کشتی درباره انتخاب حسن رنگرز به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی گفت: محمد بنا خسته بود و خودش رفت و برای انتخاب رنگرز با او مشورت کردیم.
كشتي،ليگ،بنا،دبير،فدراسيون،گيران،گير،جهاني،رئيس،قهرمان،مربي، ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به اینکه از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ کشتی آزاد و فرنگی در جهانی دو طلا گرفته شد ولی طی ۲ سال اخیر ۱۱ طلا گرفتیم گفت: اشاعه دروغ خودش گناه است.
استعفا نمی‌دهم، استعفا کار آدم‌های ضعیف است
دبیر بیام کرد: به طور مثال پاس باید ورودی بدهد چون فقط یک تیم نظامی پول نمی‌دهد، نه اینکه محتاج آن پول باشیم بلکه شان کشتی باید حفظ شود.
از فدراسیون قبلی سر تبلیغات لیگ ۵۰ میلیون ندادند، شده یک و نیم میلیارد که من باید از پول بچه‌های مردم آن را بدهم، زیاد حرف بزنند همه اینها را می‌گویم.
اخطار می‌دهم به کشتی گیران که اگر امضا کردند پایش بایستند وگرنه محرومش می‌کنم.
قرارداد محکم ببیندید، بعد پولشان را بدهید.
دبیر همچنین در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی در جمع خبرنگاران گفت: لیگ با توجه به اینکه درآمد خیلی از کشتی‌گیران درجه یک تا درجه ۵ و مربیان ما از شرکت در این مسابقات است، مهم است و اهمیت دارد.
سازمان لیگ باید استقلال داشته باشد و نه تنها از ما نباید این سازمان پولی بگیرد بلکه باید پول هم بدهد و به سمت درآمدسازی برود.
رئیس فدراسیون کشتی در ادامه درباره قراردادها هم تصریح کرد: قرارداد با کشتی گیر باید مکتوب و محکم بسته شود و حتی برای بستن قراردادهای دو و سه ساله هم مجوز داده‌ایم، سمت دیگر باشگاه‌ها هستند که باید به این قراردادها و پرداخت آن پایبند باشند.
وی در ادامه درباره انتخاب حسن رنگرز به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی و جدایی محمد بنا، گفت:تاریخ کشتی فرنگی را باید به دو بخش قبل و بعد از بنا تقسیم کنیم، قبل از بنا چند قهرمان محدود مانند رنگرز، علی آبادی و ...
دبیر در ادامه منتقدان بنا را خطاب قرار داد و افزود: کسانی اعتراض می‌کنند و منتقد هستند کارنامه‌شان را هم در مقابل محمد بنا ببینند، علاقه داشتیم با محمد بنا ادامه بدهیم اما بنا خودش خسته شده بود.
حتی برای انتخاب حسن رنگرز با بنا مشورت کردیم.
جواب پدران کشتی گیران را نمی‌دهم
در این قضیه از حسن یزدانی بپرسید و در حوزه فنی، پژمان درستکار باید پاسخ بدهد.
مربی‌ای مثل منصور برزگر در باشگاه تمرین می‌داده و یک مربی کامل است.
یک سال از قهرمانی بچه‌ها در جهانی گذشته است ولی جایزه مدال آوران را نداده اند، معاونت ورزش قهرمانی باید در این باره پاسخ بدهد.
چند بار نامه نوشته‌ام و ۱۰ بار گفته‌ام اما پاسخ نداده‌اند.