خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 03 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طراحی توطئه دشمنان انقلاب اسلامی تمامی ندارد- اخبار کهگیلویه و بویراحمد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 18:13
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در چهار دهه اخیر دشمنان اسلام و انقلاب برای ایجاد آشوب و اقدامات مخرب کوتاهی نکرده اند و طراحی اینگونه توطئه ها تمامی ندارد.
دفاع،مقدس،احمدزاده،دشمنان،جبهه،دوران،قرار،كهگيلويه،الهي،جهاد ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، سید علی احمدزاده در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: مجاهدت، حماسه آفرینی، ایستادگی، پایمردی و مقاومت ایثارگران و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس ستودنی است.
وی هفته دفاع مقدس را فرصتی برای عهد و پیمان مجدد با آرمان‌ها و خون شهدا، امام شهدا و ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی دانست و افزود: آنهایی که تا پای جان برای عزت، سربلندی و آزادی کشور و ارزش‌های اسلام ایستادند و به عهدشان وفا کردند هرگز فراموش نخواهند شد و راه و هدفشان ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه دفاع ما دفاع قهرمانانه از ارزش‌ها و هم جهاد فی سبیل الله بود، اظهار داشت: دشمنان استکباری در طول عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی همه توان خود را بکار گرفتند و هم هزینه‌های سنگینی کردند تا تغییری ایجاد کنند اما در همه عرصه‌ها توطئه‌ها و ترفندهای آنها را مردان عرصه‌های جنگ و دفاع مقدس و ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی در هم پیچیدند.
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه گاهی که در یک مقطع زمانی دشمن یک حرکتی هم می‌کند برخی در این فرصت یا تعمدا و یا غافلند و حرفی‌هایی می‌زنند که در راستای جبهه گیری دشمن هستند.