خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 03 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری مراسم نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس در لرستان+تصاویر- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 شهریور 1401 - 18:13
پیشکسوتان دفاع مقدس استان لرستان همزمان با سومین آئین سراسری تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت کشور تجلیل شدند.
مقدس،دفاع،كوهدشت،اربعين،شهرستان،نسل،اظهار،فرهنگ،پيشكسوتان،اي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، همایش نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس امروز هم‌زمان با سومین آئین سراسری تجلیل و تکریم یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت کشور با حضور مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان‌های استان لرستان برگزار شد.
محمد مرادی کفراج فرماندار کوهدشت در همایش تجلیل از پیشکسوتان ایثار و شهادت این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: دفاع مقدس دوران بی‌همتایی را در کشور رقم زد، به‌طوری‌که نظیر آن در هیچ جای جهان وجود ندارد.
وی افزود: امیدواریم همه ما به برکت خون مقدس شهدا توفیق خدمتگزاری افزون‌تری به شهرستان کوهدشت و آرمان‌های انقلاب اسلامی داشته باشیم.
لزوم ترویج فرهنگ دفاع مقدس در بین نسل‌های آینده
خاطرات دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شود
حجت‌الاسلام‌ سید محسن موسوی امام‌جمعه پلدختر نیز ظهر امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت که در سالن جلسات دانشکده پرستاری این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه کلام مقام معظم رهبری برای همه ما نقشه راه خواهد بود، اظهار داشت: پاسداشت و نگه‌داشتن آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس یک تکلیف و وظیفه است.
موسوی گفت: در فضای مجازی که در اختیار ماست باید در مورد فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت کار کنیم؛ فرهنگ دفاع مقدس را باید ترویج داد.